Jastrzębia Góra noclegi, informacje, wczasy w Jastrzębiej Górze. Zapraszamy do Jastrzębiej Góry.

Dom Whisky – atrakcja dla dorosłych

dom_whisky_jastrzebia_gora

Ciekawostką Jastrzębiej Góry, zdecydowanie dla osób dorosłych, jest mieszczący się przy ulicy Droga Rybacka Dom Whisky. Właściciele lokalu Marcin Chojnacki i Szymon Guz są pierwszymi Ambasadorami Domu Whisky i członkami The Scotch Malt Whisky Society.

Dziś właściciele zajmują się przekazywaniem swojej wiedzy gościom odwiedzającym Dom Whisky w letnisku Jastrzębia Góra oraz edukują wszystkich miłośników bursztynowego trunku podczas licznych szkoleń, prezentacji i degustacji odbywających się nie tylko w Domu Whisky, ale również na terenie całego kraju. Aby posiąść taka wiedzę odwiedzili oni wiele destylarni w Irlandii, Szkocji, Szwecji i innych krajach szkoląc się u autorytetów jak: Barry Crockett, Gregor Cattanach, Charles MacLean, Jarosław Urban oraz innych mistrzów gorzelnictwa, właścicieli destylarni, menadżerów. Podczas degustacji odwiedzający mają możliwość nie tylko spróbować szeregu odmian „wody życia”, ale także wysłuchać porcji praktycznych informacji.
Dom Whisky, to miejsce jest wyrazem wielkiej miłości właścicieli do tradycji, jaka wytworzyła się wokół osobliwości i charakteru Whisky i jednocześnie jeszcze jeden powód, dla którego warto wybrać się na wczasy w Jastrzębiej Górze. Możecie nam Państwo wierzyć, że wkładają w to całe serce.

Polecamy
Partner serwisu www.ostrowo.pl

Pokoje nad Morzem

pokoje nad morzem bałtyckim